Informacja

Producenci

POLITYKA PRYWATNOŚCI

 

Sklep Internetowy szlachetnysmak.pl szanuje Twoją prywatność, dlatego wszystkie dane osobowe przechowuje w sposób bezpieczny.
Nie sprzedaje adresów lub innych danych klientów.

Zbieranie informacji ogranicza się do:
1.  Danych wymaganych do realizacji zamówień, a następnie wysyłki produktów – są to m.in. dane osobowe, dane adresowe, adresy poczty elektronicznej oraz numer telefonu.
Dane logowania zbierane podczas rejestracji konta będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego systemu. Rejestracja nie jest obowiązkowa, można również dokonywać zakupów bez zakładania konta w Sklepie.

2. Danych koniecznych do wysyłki Newslettera oraz powiązanych z nim informacji marketingowych, jeśli klient samodzielnie dodał do bazy swój adres poczty elektronicznej korzystając z formularza na stronie Sklepu bądź stronach bezpośrednio powiązanych ze sklepem lub wyraził zgodnę na jego otrzymywanie podczas zamawiania produktów

Dane te nie są udostępniane osobom trzecim  bez zgody klienta.

  
W każdej chwili możesz usunąć swoje dane z bazy Sklepu szlachetnysmak.pl.pl.

Każdy klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania - na stronie www.smacznysmak.pl  lub kontaktując się z Działem Obsługi Klienta w zakładce Kontakt.

Klienci, którzy posiadają już konto w Sklepie szlachetnysmak.pl, mogą samodzielnie uaktualniać swoje dane. Takiej zmiany danych osobowych można dokonać poprzez zalogowanie się na swoje konto w zakładce Twoje Konto.

Nasz newsletter  nie jest wysyłany bez uprzedniej zgody klienta. Również w tym przypadku zawsze istnieje możliwość usunięcia swojego adresu poczty elektronicznej, aby nie otrzymywać w przyszłości  informacji o promocjach i nowościach na stronie Sklepu szlachetnysmak.pl bądź informacji marketingowych bezpośrednio z nim powiązanych.